Dojazd na Zjazd - UWAGA MARATON!

21.04.2017

23 kwietnia odbywa się w Warszawie maraton. Są spore utrudnienia w ruchu. Ponieważ biegacze biegną Krakowskim Przedmieście, przy samej Dziekance to dojście może być utrudnione.
Poniżej przesyłam link do strony maratonu, na której są zaznaczone godziny zamknięcia ulic.

Otrzymaliśmy następującą informację od Organizatorów: Przejście przez Krakowskie Przedmieście będzie utrudnione przez biegaczy. Po godzinie 10:00 powinno być ok. Będzie możliwy dojazd do ul Furmańskiej od AL. Solidarności przez: Nowy Zjazd, Dobrą, Mariensztat, Sowią.

Dla osób dojeżdżających komunikacją miejską z centrum, proponujemy tramwaj nr 4, który jedzie z przystanku Centrum do przystanku Stare Miasto. Należy wysiąść  na przystanku Stare Miasto, wjechać schodami ruchomymi na Plac Zamkowy i udać się pieszo Krakowskim Przedmieściem (około 400 metrów) w stronę Dziekanki.

Dla osób jadących samochodem - część Wisłostrady będzie zamknięta. Należy jechać z Centrum-Marszałkowska-Plac Bankowy-aleja Solidarności (pod tunelem, pod Starym Miastem) i w skręcić w prawo (przed mostem) w Nowy Zjazd i pozostawić samochód np. na Mariensztacie.     

Mapa utrudnień drogowych (na zielono zaznaczono godziny w których dana trasa będzie przejezdna )
www.orlenmarathon.pl//sites/all/themes/orlenmaraton/files/utrudnienia.pdf

Benefity członkowskie

DYSKOGRAFIA IGNACEGO
JANA PADEREWSKIEGO

Dopuszczalny poziom dźwięku
w mieszkaniu - rozwiązania prawne, przykładowe sprawy

Orfeusz dla Piotra Sałajczyka

Leksykony SPA-M